Sõsar Stuudios on ühe ürituse aeg 3h. Ettevalmistusi ootame Teid tegema 15 minutit enne ürituse algust. Kokku on Teil aega 3h ja 15 minutit. Broneerimiseks on kolm kellaaega: 10-13, 14-17 ja 18-21 (nädala sees E-N on võimalikud ka teised kellaajad, selleks võtke meiega ühendust).

Broneerides Sõsar Stuudio kasutuse, on klient eelnevalt lugenud läbi meie kodukorra ja nõustub järgima seal kirjas olevaid nõudeid.

  • Broneerimiseks vali stuudio broneeringukalendrist soovitud kuupäev ja kellaaeg ürituse läbiviimiseks, täida ära vajalikud lahtrid ja saada broneerimistaotlus. Pärast seda esitame Teile 24h jooksul ettemaksuarve summas 30 eurot (kui selle aja jooksul postkastis arvet ei ole, vaata rämpsposti). See tuleb tasuda 24h jooksul pangaülekandega arvel märgitud arveldusarvele. Makse selgituseks palume märkida arve numbri. Pärast ettemaksu tasumist saadame Teile broneeringukinnituse. Ettemaks ei kuulu tagastamisele ning see arvestatakse kogumaksumusest maha.
  • Ülejäänud ürituse tasu saate maksta kas kohapeal sularahas või hiljemalt 24h enne ürituse toimumist pangaülekandega (arve alusel, makse selgituseks tuleb märkida arve number). Kui broneeringutasu ei ole tähtaegselt laekunud, siis broneering tühistatakse.
  • Broneeritud aja muutmiseks tuleb sellest teada anda esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 48h enne üritust. Aega saab muuta ühel korral.
  • Kui broneering tühistatakse vähem kui 24h enne üritust, tuleb broneeringu eest tasuda kogu summa (broneeringust ei ole võimalik taganeda, kuivõrd antud tingimustega on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud tähtpäeval ning see tähendab teatud vahendite broneerimist, millele on taganemisel keeruline uut kasutajat leida VÕS § 53). Sama kehtib ka broneeritud ajal mitte kohale ilmumise korral.
  • Juhul, kui riik kehtestab Covid-19 tõttu riigis eriolukorra ning stuudio tegevus selle tõttu peatatakse, on teil võimalik oma broneeringut edasi lükata. Kui broneeringu aega edasi lükata ei soovi, tagastame broneeringutasu.
  • Palun tutvu enne broneerimist põhjalikult mängutoa kodukorraga.

 

 

 

 

Menu