Sõsar Stuudio on valminud soovist luua Rakveresse võimalikult kaasaegne, aga samas kodune ja hubane mängutuba, kus oleks hea olla nii väikestel kui ka suurtel. Sooviks oli ka, et tegemist oleks ühe ruumiga, millel on mitu otstarvet. Nii sündiski stuudio, mis on ühtaegu nii mängutuba, seminari- ja koolitusruum kui ka koht, kus läbi viia erinevaid huviringe, õpitubasid ja näiteks ka lastelaagreid. Teeme ka koostööd asjalike kohalikega, tänu kellele toimub Sõsar Stuudios peaaegu igal argipäeval erinev huviring. Lisaks huviringidele korraldame mänguhommikuid.

Meil on avar, ligikaudu 150 m2 suurune ruum.

Mänguasjade ja atraktsioonide näol on Sõsar Stuudios tegevust kuni 7-aastastel lastel, aga kindlasti sobib meie mängutuba ka neile kooliealistele, kelle jaoks mängimine pole veel oma võlu kaotanud 🙂

Meil on äge spordinurk varbseina ja ronimiskividega; jalgadel mängumajake, mille terrassilt saab mööda liumäge pallimerre liugu lasta ning mille all olevas võrkkiiges saab mõnuleda, mängumaja sees on suur must tahvel koos kriitidega; veel on suur pallimeri ilusate pastelsetes toonides pallidega; kööginurk pisikestele kokkadele; nukumaja imearmsate käsitöönukkudega ning loomulikult ei puudu ka nukuvankrid; mudelautod ja ägedad puidust autod väikestele ralliässadele; palju legosid koos vahva legolauaga; kimamiseks pealeistutavad tõukeautod ja jooksurattad; kiikumiseks kiikhobused ja hüppamiseks hüppeloomad; diskonurk ägeda valgustuse, peegelkera ja muusikakeskusega; põnevad puidust kastid muusikariistade ja kostüümide/maskidega; suur tegelussein; tegelustekk koos mängukaare ja beebi mänguasjadega ning lamamistool päris pisikestele. Suuremate laste ja täiskasvanute lemmik on WildEst lauamäng –  mäng kiiretele ja julgetele, mis on valminud käsitööna Võrumaa metsade vahel.

Lisaks mängualale on siin olemas moodne kööginurk vajaliku inventariga ja söömisala, kus laua taga on kohti 20-le täiskasvanule ja 16-le lapsele. Olemas on ka kaks söögitooli beebidele. Kööginurgas on olemas väike külmkapp sügavkülmikuga, mikrolaineahi, filerkohvimasin, veekeetja, serveerimiseks mõeldud söögiriistad, kausid, vaagnad, lõikelauad, morsikannud, klaasid, kohvitassid , köögirätikud nõude kuivatamiseks ja prügikotid. Kohvifiltrid, teevalik, mesi, suhkur, sool ja pipar on samuti olemas. Kohvipuru, ühekordsed taldrikud, joogitopsid, noad, kahvlid ja lusikad palume teil endal kaasa võtta. Lõikelillede jaoks on olemas kolm lillevaasi.

Lisateenusena pakume espressomasina renti ja nõudepesumasina kasutamise võimalust.

Stuudio tualettruumis on olemas väike pott pisikestele ning aste ja wc-poti iste veidi suurematele lastele. Beebide jaoks on olemas alus mähkmete vahetamiseks ning niisked salvrätikud ja mähkmed (kui need on kogemata koju ununenud).

Stuudios on olemas fotosein, mida saab vastavalt enda soovile kaunistada ning mille taustal on hea oma erilisest sündmusest pilte teha.

Menu