Kohtumine doulaga

8.June 2021 - 18:30 (Tuesday)

Sõsar Stuudio kutsub teemaõhtule! Sünnitoetaja rollist raseduse ja sünnituse ning sünnitusjärgsel ajal tuleb rääkima doula ja imetamisnõustaja Maarika Mesipuu-Veebel (https://doula.ee/doula/maarika-mesipuu-veebel).
Üritus sobib nii beebiootajatele kui ka neile, kes alles planeerivad rasedust, esmasünnitajatele ja neile, keda ootab ees korduv sünnitus. Kohtumisele on väga oodatud ka partnerid või tugiisikud, kes plaanivad viibida sünnituse juures.

Maarika kirjutab eesootavast kohtumisest nii:

Rasedus, sünnitus ja sünnitusjärgne aeg võib olla naisele ja beebit ootavale perele väga intensiivne. Suured muutused toimuvad nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka praktilisel igapäevaelu tasandil. On vähe teisi eluetappe, mil sündmused toimuvad sama kiiresti ja jõuliselt, kui siis, kui perre lisandub uus beebi.
Seda mõistes ja arvesse võttes saab endalt küsida, mida võtta ette, et kogu ees seisev elumuutus oleks igas etapis võimalikult stressivaba ja turvaline? Kuidas saab teha nii, et lapse kandmise ja sündimise kogemus oleks võimalikult selline nagu ma seda päriselt soovin?

Olgu see raseduse, sünnituse, sünnitusjärgse või kõiki neid hõlmava perioodi ajal – isiklik ja asjatundlik toetus aitab kogu kogemusega rohkem rahul olla.
Sünnitoetaja ehk doula ülesandeks ongi pakkuda läbi oma teadmiste ja tegevuste perele sellist tuge ja abi.

Kuidas doula beebiootuse, sünnituse ja vastsündinu aja juures täpsemalt abiks on, milliseid töövõtteid kasutab ja millist kasu tema kaasamisest võib saada, sellest kõigest räägimegi kohtumisel. Lisaks on oodatud kõik teie endi küsimused, millele hea meelega vastan!

Rõõmsa kohtumiseni!

Maarika Mesipuu-Veebel
Doula ja imetamisnõustaja

Osaluspanus on 10€/inimene (15€ kaks inimest samast perest)

Palun registreeru e-maili teel: info@sosarstuudio.com või kliki “osalen” siin.

Toimumiskoht: Sõsar Stuudio, Tallinna 11, Rakvere (Maxima II korrus)

Laual kohv, tee ja vesi.

Palun tule kohtumisele tervena ja kanna maski!

Sulle võiks meeldida ka need sündmused:

Previous Post
TASUTA mänguhommik
Menu